Aktuality

Valcíři se pustili do úklidu v hospici

31.05.2024

TŽ, Ostrava Květnový dobrovolnický den strávili někteří zaměstnanci ostravského provozu Třineckých železáren Válcovny trub v hospici sv. Lukáše v ostravských Výškovicích. Jedná se o zařízení pro lidi v terminálním stádiu života.

více >>

Putovní pohár VT míří na Kanadu

15.07.2024

TŽ, Ostrava-Vítkovice Sedm soutěžních týmů ze čtyř středních škol z Třince, Frýdku-Místku a Ostravy se utkalo v soutěži o putovní pohár, kterou připravil provoz Třineckých železáren – Válcovna trub ve Vítkovicích (VT). Jednalo se o 3. ročník řemeslného jarmarku škol.

více >>

Válcovna Trub oslavila svátek práce otevřením bran pro veřejnost!

14.05.2024

Více než 200 nadšených návštěvníků prošlo branami Válcovny Trub v pátek 1. května, aby si užili den plný zábavy a poznání. Slunečné počasí přálo prohlídce areálu i venkovním aktivitám, které si pro připravili organizátoři.

více >>

Dvě úklidové akce v jeden měsíc! VALCÍŘI UKLÍZELI I V OKOLÍ FABRIKY

30.04.2024

Na sklonku dubna zaměstnanci ostravského provozu Třineckých železáren Válcovna trub prováděli tradiční brigádu, která předchází Dni otevřených dveří, zaštítili válcovenští odboráři.

více >>

  • (png, 943.2 KB)

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na VT

18.04.2024

Zveme Vás 1.5.2024 ke dni otevření dveří na VT od 8:00 - 12:00h. Máme pro Vás připravený speciální program jako je VR, skákací hrad, hlavolamy tvořivou dílnu.

Vyválcovat TRUBku, nebo postavit auto!?

25.01.2024

Technickou zdatnost studentů a manažerské dovednosti vedení našeho provozu prověřila v tomto týdnu soutěž T-PROFI. Společnými silami jsme dosáhli krásného 3.místa

více >>

"Tombola pro dobrou věc!" se postupně stala naší každoroční Vánoční tradicí.

04.12.2023

Vánoční svátky jsou pro mnohé z nás zvláštní a neopakovatelnou událostí. Většina z nás si ráda vytváří tradice, které jsou spojeny s touto krásnou dobou. Jednou z těchto tradic může být i rozsvícení vánočního stromu. Zaměstnanci Válcovny trub si tuto tradici připomněli i letos a to společně se svými rodinami. Akce měla navíc i charitativní podtext, a tak se stala pro mnohé zúčastněné nejen příjemným zážitkem, ale také příležitostí pomoci těm, kteří to potřebují. Vánoce jsou přece o dávání, a tento názor sdílejí i zaměstnanci Válcovny trub.

více >>

Volnočasová kolekce oblečení VT

03.11.2023

Rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

více >>

Hlasování o vítězném motivu

02.10.2023

Rádi bychom Vám nabídli příležitost vyjádřit svůj názor a přispět k rozhodnutí o vítězném motivu, který bude společně s motivem Clarku dostupný na e-shopu (www.schoolsunited.cz) k zakoupení na kolekci oblečení k příležitosti oslav 140 let Válcovny trub.

více >>

POŘÁDÁNÍ 2.ROČNÍKU ŘEMESLNÉHO JARMARKU VE VT

15.05.2023

4. května se ve Válcovně trub konal druhý ročník řemeslného jarmarku! Šest týmů ze čtyř středních škol z Ostravy a Frýdku-Místku se utkalo v soutěži o putovní pohár. Žáci prezentovali své školy, zúčastnili se kreativních soutěží a zavítali na provoz, kde si prošli celou trať Velkého Mannesmannu.